
Dziś obchodziliśmy Światowy Dzień Chorego. Uczestniczyliśmy we Mszy Świętej Dębno - parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, podczas której modliliśmy się za wszystkich chorych i cierpiących.
Po Eucharystii spotkaliśmy się w Oratorium im. św. Jana Bosko w Dębnie na wspólnym poczęstunku przy kawie.
Był to piękny czas rozmów, wsparcia i wzajemnej życzliwości.
Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólnie spędzone chwile!
