
Dziś z okazji Dnia Strażaka mieliśmy przyjemność odwiedzić naszych lokalnych bohaterów, aby wręczyć Im drobne upominki jako wyraz wdzięczności za ich codzienną służbę.
Zawód strażaka to coś więcej niż praca – to misja, odwaga i gotowość do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi o każdej porze dnia i nocy. To ludzie, którzy bez wahania stają naprzeciw niebezpieczeństwa, by chronić życie, zdrowie i mienie innych.
Z całego serca dziękujemy za Waszą służbę i poświęcenie. Życzymy Wam przede wszystkim bezpiecznych powrotów z każdej akcji, zdrowia oraz satysfakcji z pełnionej misji!
