
Dzień Kobiet!
Nasi Panowie stanęli na wysokości zadania – sami upiekli pyszne ciasto, przygotowali aromatyczną kawę i zadbali o piękne życzenia oraz kwiaty dla wszystkich Pań.
Dziękujemy za ten miły gest i cudowną atmosferę!
Drogie Panie, niech każdy dzień będzie dla nas tak wyjątkowy!
