
Dzień Godności za nami – wydarzenie pełne wzruszeń, radości i pięknych chwil.
Mieliśmy ogromną przyjemność świętować ten wyjątkowy dzień w gronie wspaniałych gości. Dziękujemy za obecność Panu Wojciech Czepułkowski - Burmistrz Miasta i Gminy Dębno , Zastępcy Burmistrza Dębna Pani Beacie Biaduń-Broda , Szkoła Podstawowa nr 2 im. A. Fiedlera w Dębnie, Przedszkole nr 1 "Czarodziejska Kraina", grupie Misiaczków oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Dębnie.
Wspólnie przeszliśmy ulicami naszego miasta w radosnym pochodzie, pokazując jak ważne są wartości takie jak GODNOŚĆ, SZACUNEK i AKCEPTACJA. Następnie spotkaliśmy się w parku miejskim, gdzie odbył się wspólny taniec z okazji Dnia Godności, który z energią i uśmiechem poprowadziła Natalia Surla – serdecznie dziękujemy!
Po tańcu każda z grup wyruszyła na poszukiwanie swojego fragmentu serca – puzzla. Gdy wszystkie elementy układanki zostały odnalezione, stworzyliśmy jedno, piękne, duże serce z hasłami „GODNOŚĆ” i „SZACUNEK”. To był wyjątkowy symbol naszej jedności.
Nie zabrakło też niespodzianek – odwiedził nas nasz ukochany lisek, który obdarował wszystkich słodkościami. A my, w ramach podziękowania, wręczyliśmy każdej grupie wyjątkowe lisowe statuetki.
Dziękujemy wszystkim za obecność, zaangażowanie i wspólnie spędzony czas. To był dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci!
