
86. rocznica wybuchu II Wojny Światowej
Delegacja Naszego Domu wspólnie z Dzienny Dom Senior + w Dębnie wzięła udział w uroczystościach upamiętniających rocznicę wybuchu II Wojny Światowej.
Złożyliśmy kwiaty pod Pomnikiem Orła Białego, oddając hołd ofiarom i bohaterom.
W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele lokalnych szkół, przedszkoli, instytucji oraz organizacji społecznych.
Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tej wyjątkowej uroczystości Panu Wojciech Czepułkowski - Burmistrz Miasta i Gminy Dębno oraz Dębno - gmina woj. zachodniopomorskie.
Niech pamięć o bohaterach trwa!
